Mlýn vodníka Slámy - Penzion

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
K mlýnu 1, Háj ve Slezsku 74792

Originální stylová stavba penzionu Mlýn vodníka Slámy - Penzion sídlí v obci Háj ve Slezsku u Opavy v Moravskoslezském kraji. Pohodlné ubytování je pro hosty připraveno ve čtyřech originálních, barevně rozlišených dvoulůžkových pokojích a jednom apartmá. Každý pokoj má svůj jedinečný styl, ze kterého na vás dýchne atmosféra venkova. Za poplatek se můžete těšit na vyjížďku kočárem taženým koňmi, romantickou večeři, jízdu na koni, opékání u splavu, Mlynářovo muzeum s komentovanou prohlídkou či zapůjčení kol či lodiček. Děti jistě potěší zvířátka v minizoo či vybavené dětské hřiště. Parkování vozů je řidičům umožněno zdarma přímo u objektu.

  • Internet
  • Snídaně v ceně
  • Parkování zdarma
  • Domácí mazlíčci

Mlýn vodníka Slámy - Penzion On-line rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový pokoj
Apartmán

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Mlýn vodníka Slámy - Penzion Pokoje

Pohodlné ubytování je pro hosty připraveno ve čtyřech originálních, barevně rozlišených dvoulůžkových pokojích a jednom apartmá. Ve třech pokojích je možnost přistýlky. K dispozici je i bezbariérový dvoulůžkový pokoj. Pokoje mají vlastní koupelnu se sprchovým koutem a sociálním zařízením. Dále disponují pohodlným nábytkem, televizí se satelitním příjmem a bezplatným bezdrátovým připojením k internetu.
Domácí mazlíček může být po domluvě ubytován.

Mlýn vodníka Slámy - Penzion Gastronomie

Stylová restaurace nabízí důmyslně připravené menu, které se každý víkend těší novým receptům. Základem všeho jsou zkušenosti, čerstvé suroviny a spolupráce s lokálními farmáři. Nápojový lístek nabízí široký sortiment nealkoholických a alkoholických nápojů, které si můžete vychutnat také na letní terase. Venkovské prostředí a úroveň gastronomie restaurace vás příjemně překvapí.

Mlýn vodníka Slámy - Penzion Recepce

Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 10:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

  • Visa
  • EuroCard/MasterCard

Mlýn vodníka Slámy - Penzion Okolí

Háj ve Slezsku sídlí v Moravskoslezském kraji. V nedalekém historickém centru Opavy můžete obdivovat celou řadu památek nebo navštívit Slezské zemské muzeum či Slezské divadlo. Do Ostravy láká unikátní Stodolní ulice se spoustou vináren a barů. K výletu zve také Dolní oblast Vítkovice, Důl Michal nebo Landek Park.

Mlýn vodníka Slámy - Penzion

K mlýnu 1, Háj ve Slezsku
Zobrazit celou mapu